Konferencja naukowa „System Państwowego Ratownictwa Medycznego w świetle projektowanych zmian"

W dniu 9 maja 2017 r. zapraszamy na konferencję naukową „System Państwowego  Ratownictwa Medycznego w świetle projektowanych zmian” organizowaną przez Katedrę Prawa Administracyjnego i Samorządu Terytorialnego, Wydziału Prawa i Administracji, Uniwersytetu Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie wraz z Zakładem Prawa i Administracji Wydziału Administracji i Nauk Społecznych, Politechniki Warszawskiej. Obrady odbędą się w Sali Rady Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie przy ul. Wóycickiego 1/3, bl.17.

Terminarz konferencji
09.05.2017: termin konferencji
do 04.05.2017: rejestracja uczestników
do 14.06.2017: nadsyłanie artykułów zgodnych z wymogami edytorskimi na adres: sebastian_sikorski@onet.pl. Zasady przygotowania tekstu to publikacji dostępne są TUTAJ.

Program konferencji (link)