Warsztaty: emisja głosu i wystąpienia publiczne dla pracowników WPIA

Zapraszamy na pierwsze warsztaty z emisji głosu oraz wystąpień publicznych dla pracowników naszego Wydziału – w ramach projektu pt. Profesjonalny dydaktyk (projekt finansowany ze środków UKSW).

Podczas zajęć z emisji głosu poznacie Państwo zasady pracy głosem, techniki oddechowe i relaksacyjne oraz weźmiecie udział w ćwiczeniach wzmacniających gardło i krtań. Podczas warsztatów z wystąpień publicznych skupimy się z kolei na zasadach poprawnej prezentacji (z użyciem kamery) – werbalnej i niewerbalnej, a także poznamy dobre i złe nawyki prowadzącego zajęcia dydaktyczne.

Zapisując się na zajęcia będziecie Państwo uczestniczyli w dwóch osobnych warsztatach: z emisji głosu oraz z wystąpień publicznych. Warsztaty z emisji głosu odbędą się już 10 czerwca w godz. 14.00-19.00 na WPIA UKSW, warsztaty z wystąpień publicznych odbędą się natomiast w dniu 17 czerwca, także w godz. 14.00-19.00 na WPIA UKSW.

Warsztaty poprowadzi Pan Jędrzej Dudkiewicz: dziennikarz, redaktor programów, wydawca, prezenter, scenarzysta, reżyser, autor projektów medialnych i wykładowca. Oprócz realizowania programów telewizyjnych jest wykładowcą i trenerem Akademii Telewizyjnej TVP S.A. (m. in. zajęcia z zakresu zachowania przed kamerą, technik prowadzenia rozmowy, wystąpień medialnych, kreowania wizerunku), analitykiem programowym (współpraca z Biurem Koordynacji Programowej TVP SA) oraz członkiem Komisji Karty Ekranowej TVP SA. Prowadzi zajęcia akademickie.

Z uwagi na charakter warsztatów, może w nich wziąć udział JEDYNIE 20 pracowników naszego Wydziału, dlatego decyduje kolejność zgłoszeń (data przesłania MAILA).
Zgłoszenia proszę wysyłać jedynie drogą mailową pod adres: m.szyrski@uksw.edu.pl (Kierownik projektu), a w temacie proszę o wpisanie: Profesjonalny dydaktyk.

Serdecznie zapraszamy na warsztaty!